Ampulü Söndürecek olan A Haber !

Turkuvaz Medya Grubu'nun haber kanalı olan Aktüel Haber tv, bilinen adıyla a Haber kanalı hakkında farklı gerçekler.

25 Nisan 2011 yılında kurulan A haber ve 1 ay sonra istanbul sözleşmesini imzalayan kadronun desteğiyle ilerleyen haber kanalı, her ne kadar ak parti hükümeti tarafı gözüksede, asıl tarafın hükümet karşıtı olduğu ortaya çıktı.

Yıllardır vatandaşa şirin gözüken, ülkeyi güllük gülistanlık gösteren, her daim olumlu haberler yapan, Sürekli ak parti hükümetini öven haberlerle tanıyoruz A haber kanalını. Bugüne kadar Ak parti hükümetini övme konusunda gayet başarılı olan A haber tv asıl kuruluş sebebi, Ak parti hükümetinin altını oymak, 40 milyon kişiye yakın fanatik izleyicisi olan A haber, aslında hükümeti övmek ile vatandaşlara iyilik değil, kötülük yapmıştır. Çünkü vatandaş A haberi izliyor, birde gerçek hayata bakıyor, A haberde yayımlanan haberler ile gerçek dünya hayatının tamamen çelişkili olduğunu görüyor. Buda her geçen gün A haberin yanıltıcı, aldatıcı bir medya kanalı olduğunun ıspatı oluyor.

Vatandaşın derdi ile dertlenmeyip, vatandaşın sıkıntısını gündeme yansıtmayıp, Ak parti hükümetine sürekli şirin gözükmeye çalışan, her daim Ak parti hükümetini öve, öve bitiremeyen A haber, Türkiye'de olan asıl gerçekleri, gündemi sürekli hükümetten gizliyor. Bu sayede ülkenin iktidarı olan Ak parti hükümeti, asıl gündemde olan konuları görmüyor. Mağdur olan binlerce vatandaş, binlerce esnaf, kendi derdiyle cebelleşirken, Hükümet, yaşanan hadiselerden habersiz kalıyor.

A haber tv, hükümete, sürekli her şey yolunda, hiç bir sıkıntı yok, Herkes huzur içinde imajı veriyor. Bu vesile ile Hükümet sürekli yanılgıya düşüyor ve her geçen gün bir sevenini daha kaybediyor.

Bunları biz söylemiyoruz, ülkeyi geziyoruz, şehir sokalarında insanları dinliyoruz, esnafları dinliyoruz ve vatandaşın söylediklerini naklediyoruz.

Hükümet her geçen gün kan kaybediyor. En yakın zamanda önlem anlınmazsa, A haber kanalı, Ak parti hükümetinin mezarı olacak.

Takiyeli provokasyon yapan A haber, hükümetin sonunu hazırlıyor.

Hükümet zaman kaybetmeden bu işin önüne geçmeli ve gerçek manada ülke ne durumda, asıl gerçekte halk nediyor, esnafın derdi nedir gibi önemli konuları farklı bir mecra yolu ile gözetmelidir.

Hükümet ile vatandaşın arasındaki bağ her geçen gün fesat bir şekilde büyümektedir.