2020 yılının başından beri birçok profesör, uzman, araştırmacı tarafından belgeler ile ortaya çıkan sonuç covid 19 dan daha tehlikeli !

Pcr testi sayesinde bir çok insanın covid olmayıp, covid olan kişiler ile eşdeğer gözükmesi, akıllarda soru işareti bırakıyor. 3 temmuz 2021 yılında covid 19 adına açılan davanın görüleceği ve bu proje içinde yer alanlanın yargılanacağı duruşmanın gününü bekliyoruz.

Eğerki pcr test uygulaması böyle ise, bu bugüne kadar bilim adı altında katliam yapıldı demektir.

Bir çok kişinin covid 19 şüphesi ile pcr testi olması sonucunda artan spam vakalar gerçek vakaların kat ve kat üstündedir.

Bazı sosyal medya kanalları, yine korku algısı yapmaya devam ediyor. Kime hizmet ettiğini bilmeyen bu ahmaklara acaba kaç para veriyorlar.Korkunun ecele faydası yok. Pcr testi hiç bir zaman, global proje olan, covit-19 un sonucunu belirleyen bir yöntem olmadı, olmayacakta. Pcr test sonucuna göre vaka sayısı açıklayan ve millete sürekli korku pompalamaya çalışan zihniyet, bu projenin yapımcılarına, bilinçli veya bilinçsiz şekilde destek vermektedir. Günlük normal hayatta hasta olanlar, herhangi bir ateş olması durumu virüs olduğunuz anlamına gelmez. Tabi bu sebep ile pcr testi olmaya karar verdiyseniz, covid 19 a yakalanmamış olsanızda, sonucunuz yine covid 19 pozitif çıkabilir. Pcr test sonucuna göre vaka sayısı belirlemek, milleti aptal yerine koymaktan başka birşey değil. Burada altını çizerek belirtmekte fayda var , inanan inanır, inanmayan korku içinde yaşamaya devam eder. Covid-19》pcr testi》ilaç》Aşı. Bu 4lü şuan dünyanın en büyük kâr getiren ticarethanesidir. Bu 4 maddeden oluşan proje sayesinde dünyada çok kişi akıl almayacak servet sahibi oldu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar