Son yüzyılın en büyük projesi olan plandemi projesi, dünya nüfusunu azaltmak için tasarlandı. 2 yıla yakındır devam eden bu proje, bir bir ifşa olmaya başlandı. Dünyadaki tüm bilim adamları ikiye bölündü. Bir bölümdekiler buna doğal bir salgın dedi, bir bölümdekiler de bu bir yapay, sentetik virüstür, laboratuvarda üretilmiştir dedi.

2 yıla yakındır devam eden bu söylememlerin sonucunda nihayet gerçekler ortaya çıktı. Bu işin, büyük bir global proje olduğu ortaya çıktı. Küresel güçlerin hazırladığı bu katliam projesi, artık delilleriyle ortada. Bu projede en büyük rol oynayanlardan biriside DSÖ örgütü oldu. Küreselciler, maşa olarak DSÖ yü kullandı. Bu projenin farkına varanlar, dsö yü ülkesine kabul etmezken, Türkiye, dsö ile 10 yıllık bir sözleşme imzaladı. Bu büyük projenin farkına varanlardan biriside, Anadolu birliği partisi genel başkanı Bedri yalçın, araştırmalar sonucu Yaklaşık 900 sayfadan oluşan delil klasörlerini, Salgın yalanıyla halkımızı katledenlere karşı suç duyurusunda bulundu.Bunun akabinde yalan söyleyen bilim adamlarının yalanlarını ifşa etmek için bir grup bilim adamları basın toplantısı yaptı, Binlerce kişide istanbul maltepe meydanında miting yaptı.

Mitingin organizesinde büyük katkısı olan Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak ve Bilim adamlarının basın açıklamasına büyük katkı sağlayan Refah partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Gündeme konu oldu.

Bu iş artık küreselcilerin sonunun yaklaştığını gösterirken, küresel güç harekete geçti. Dünya genelinde tüm aşı karşıtı videolara, DSÖ adı altında yasak getirdi. Bu durumdan birçok kuruluş olumsuz yönde etkilendi. İçeriğinin ne olduğu bilinmeyen bu sıvılara karşı olan her videoda şöyle bir yasak uyarısı vardı ”Dünya Sağlık Örgütü’ndeki (DSÖ) uzmanların fikir birliğiyle ortaya çıkan bilgilerle çelişen iddiaların yer aldığı içeriklere izin vermez.

Buradanda anlaşıldığı üzere, Youtube’de, küreselcilerin destekçisiydi. Youtube kendince doğru yaptığını zannetsede, çok yakında engel koyduğu o videoların sahiplerine yalvarır duruma geleceğide çok açıktır.

Yakın bir zamanda Türkiye’de olacak olan büyük değişiklikler, dengeleri tamamen tersine çevirip, dünyanın seyrini değiştirecektir. Bu değişim için henüz bir tarih söylemek erken olabilir ancak, yakın bir tarih olduğu kesindir.

Bu projenin bir katliam projesi olduğu artık daha açık somut deliller ile ortadadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar