Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci açıkladı !

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Rize il geneli sandık baş müşahitleri toplantısını yapmak üzere 24 Ekim 2021 pazar günü Rize’ye geliyor.

İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Muhammed Ali Fatih Erbakan Bey, 24 Ekim 2021 tarihinde Rize ilimizde il genelinde sandık baş müşahitleri toplantısını yapmak için ilimizi ziyarete gelecektir. Rize Teşkilatları olarak o tarihte seçim olacakmış gibi seferber olduk. Tüm teşkilatlarımız gecesi gündüzüyle çalışmaktadır. İnşaallah 24 Ekim’e kadar sandık baş müşahitlerinin tümünü tamamlayıp genel başkanımızın karşısına eksiksiz olarak çıkacağız. Genel başkanımıza ve herkese Rize’de seçime tüm kadrolarımızla hazır olduğumuzu göstereceğiz inşaallah.

Yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden bir Türkiye’yi kurmak için Türkiye’nin öncülüğünde kuvvetin değil, gücün değil hakkın üstün tutulduğu adil bir dünyayı kurmak için inşaallah önümüzde yapılacak ilk seçimde aziz milletimizin desteğiyle Yeniden Refah kadroları iktidara gelecektir. Bu adımları hep birlikte atmayı fiilen gerçekleştirmeyi bu hedeflere hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah bizlere nasip eylesin.“ dedi.”

Gümbür gümbür geliyoruz sloganı ile yeniden ülkemizin refaha kavuşacağı günleri, kavuşma anı gibi bekliyor. Ülkemizin, yeniden milli görüş’e ihtiyacı olduğunu, başka türlü bu sıkıntılı süreçten kurtulamayacağımızı da biliyoruz.

Geçmiş dönemde merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı yalnızlığa terkedip, pişman olanların önüne yeniden milli görüş kapısı açılıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar