Eski Ak parti sözcüsü Mehmet Özhaseki, 2021 yılında çıktığı bir programda spikerin sorduğu Lgbt’li bireylerle ilgili düşünceleriniz nedir? Sorusuna verdiği cevap ile akılları şoke etti.

Haberin Videosu:👇

Mehmet Özhaseki’nin bu soruya, Madem Allah c.c yaratmış, hepisinin başımızın üstünde yeri var diyeli fazla bir zaman olmadı. 2021 yılının ortalarında yapılan bu konuşma, sıradan bir konuşmaymış gibi algılanmamalı.

Mehmet Özhaseki’nin verdiği cevab’a bir örnekleme verirsek, bu konuşmada açık ve net şekilde Allah azze ve celle’ye karşı şirk vardır, büyük bir iftira vardır.

Allah azze ve celle, Lut Kavmini Lgbt olarak yaratmadı. Allah azze ve celle her yarattığı insanı en güzel şekilde yarattığını, ayeti kerimelerinde ap açık bir şekilde bizlere bildirmektedir.

Her insana cüzi irade nimetini bahşetmiş olup, yanlışı doğrudan ayırt edebilme özelliği vermiştir.

Lgbt, insanın kendi nefsi arzularına uyup, iblis ile bütünleşmesi sonucu ortaya çıkan bir tercih durumudur. Allah azze ve celle insanı bir dişi ve bir erkek olmak üzere iki cinsten yaratmıştır. Üçüncü cins insan yaratmamıştır. Eğer üçüncü cins bir insan profili meydana gelmişse bu yaradılışla ilgili değil, insanlarlardan kaynaklanan bir tercih meselesidir.

Hormonal bozukluk ile karıştırılmamalıdır. İkisi çok farklı şeylerdir. Hormonal bozukluk, doğuştan gelen bir hastalık olup, kişi kendini karşı cinsinin hal ve hareketleri içerisinde kendini hissetmesidir. Bu durumun ameliyat ile tedavisi mümkündür. Lgbt ise erkeğin erkekten hoşlanıp, kadınında kadından hoşlanıp cinsel münasebet yaşama halidir. Üçüncü cins insan demek, dengenin bozulması, aile temelinin çökmesi demektir.

Bu nedenle lgbt, insanlık fıtratına aykırı bir durumdur.

Günümüzde, siyasilerden bu sapkın duruma en güzel cevabı, Yeniden Refah partisi genel başkanı Dr.Fatih Erbakan vermiş olup, dusturunu bozmamıştır.

Birileri sırf oy almak için Allah azze ve celle’nin şanını alçaltıp, iblisin şanını yükseltiyorsa, bunun adı siyaset değil, müşrikliktir.

İşin en düşündürücü yanı da, hiç bir siyasi partinin Lgbt sapkınlığına karşı ses çıkarmayışı, içlerinden sadece yeniden refah partisinin bu sapkınlığa ses çıkarmasıdır.

Dünyayı iblisin yolunda yeni bir düzene hazırlayanların hepsi ziyandadır. Üzülerek söylemek gerekir ki, bu işin iç yüzünü bir çok inanç sahibi kişilerde görmemektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar