Son 10 yılda aile temellerinde büyük çöküntüler meydana gelmektedir.Aile temellerinin çökmesine en büyük destek sağlayan oluşum, Tam anlamıyla avrupa medeniyetini zirveye taşımak isteyen tüm zihinlere yerleştirmek isteyen toplulukdur.Bu topluluğun asıl gayesi, Din kavramını (İslam) itikadını ortadan kaldırmaktır.

Bu topluluğun bir ülkesi, bir bayrağı veya herhangi bir dini yoktur.Bu topluluk dünyanın her yerinde kadrolu bir şekilde, sistemli bir şekilde çalışıp, Şeytana (iblis) e hizmet etmektedir.Bu çalışmaların %99 u islam inancına sahip ülkelerde yapılmaktadır.Bu çalışmaları gerek TV ler deki dizilerle, Gerek sosyal medya yolu ile, Gerek içimize sokulan ajanlar ile yapılmaktadır.

Birçoğumuz bunun farkında bile değiliz.Bu konuya açıklık getirmek amacı ile bir örnek vermek gerekirse, Örneğin İslamiyeti Yaşayan, İslam itikadına mensub bir anne adayı, Kendisi tesettüre bürünmüş halde iken, kız çocuğunu yarı çıplak bir şekilde sokakta gezdirmekten hiç bir rahatsızlık duymuyor.Rahatsızlık duymamasının sebebi ise çok açık ve nettir.Bizlere her daim algı yapan ve bizleri yönlendirmeye çalısan bu dinsiz örgütün, Zamanla Müslüman toplumlarına alıştırma aşısı yapmasından kaynaklanmaktadır.Burada bir müslüman annenin zihniye sokulan algı şöyledir (Ben gençliğimi yaşayamadım, bari kızım yaşasın, Şimdi daha yaşı küçüktür.Büyüdüğünde öğrenir öğrenince kapanır düşüncesidir) İşte bu yüzdendir ki her geçen gün Aile altyapısı çökmektedir, Yeni nesiller İSLAM’dan uzak bir şekilde yetiştirilmektedir.

Bu gidişatı değiştirmek tamamen Anne ve Babaların elindedir.Eğerki bizler geleceğin Ömerlerini, Alilerini, Muahmmed lerini yetiştirmek istiyorsak, Biran evvel içimize yerleştirilen bu algıdan kurtulmalıyız.

Aile eğitiminde uzman eğitim hocalarımızdan destek almalıyız.

Aileye önem veren, Eğitim uzmanı olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz çok değerli bir şahsiyet olan, Eğitimci Yazar SITKI ASLANHAN bey’i tavsiye ediyoruz. Eğitimci Yazar SITKI ASLANHAN’ın en büyük uğraşılarından biriside Aile Eğitimidir.

Eğitimci Yazar SITKI ASLANHAN’ı çok yakından takip edebilmek için aşağıdaki bağlantılardan kendisini takip edebilirsiniz.

SITKI ASLANHAN Makaleler

SITKI ASLANHAN İnstagram

SITKI ASLANHAN Resmi sitesi

SITKI ASLANHAN Facebook Sayfası

SITKI ASLANHAN Youtube kanalı

1 Comments

  1. Öncelikle sayın hocam Sıtkı ASLANHAN’a çok teşekkür ediyorum.Sonrada size teşekkür ediyorum.Maalesef üzülerek ifade ediyorum ki, Gidişatımız hiç iyi değil,Manevi alt yapı neredeyse tam anlamıyla çöktü.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar