Hakkında

MUVAFFAKİYET NEDİR ? NE DEMEKTİR ?

Muvaffakiyet; Allah azze ve celle’nin varlığından haberdar olmak, dünya hayatında yapacağımız her işte onun bilinci ile hareket etmektir. Dünya hayatında, bir işe niyet ettiğimizde bu işin başında Allah azze ve celle’nin rızasını kazanma niyeti varsa, bu iş sizi her daim muvaffakiyete ulaştıracaktır. Muvaffakiyetin galebesine erişmek için (başarıya ulaşmak için), bizleri yoktan var eden bir yaratıcının olduğuna iman etmek gerekir. Allah azze ve celle’nin olmadığı bir iş asla muvaffakiyete ulaşmaz. Nefsimize göre başarıya ulaşmış olsak bile, onun rızasını kazanmadan yapacağımız hiç bir iş Muvaffakiyete ulaşmaz. Muvaffakiyet; bu nedenli çok önemli bir kavramdır. Dünyalık bir hayatın idamesi için yapılan işlerde muvaffakiyet asla aranmaz. Dünyada öyle bir şey yapmalıyız ki, hem Allah azze ve cellenin rızasını kazanıp, hemde insanlığa faydamız olmalıki, bunun adı muvaffakiyet olsun. Muvaffakiyete giden yol olsun.

HENÜZ HİÇ BİRŞEY İÇİN GEÇ DEĞİL !

Muvaffakiyeti yakalamak için ne yapabilirim ? sorusunu soruyorsan, o zaman bize katıl. Hala nefes alıyorsan, Bu demektir ki muvaffakiyete ulaşman için hiç bir engel yok. Küçük bir iş ile birlikte muvaffakiyete erişmenin ilk adımını atmanın, Şimdi tam zamanı. Allah azze ve celle’nin rızasını kazanmak niyeti ile insanlığı aydınlatacak sadece ve sadece gerçekleri yansıtacak küçük bir makale yazmaya ne dersin ?

MUVAFFAKİYET KELİMESİNİN KISA VE ÖZ TANIMI ŞUDUR.

ALLAH AZZE VE CELLE NİN RIZASINI KAZANMAK ÜZERE, BAŞ KOYDUĞUMUZ BİR İŞİN ZAFERE ULAŞMASIDIR.

Şirket ceosu Hakkında

TualGet HK. Yönetim kurulu başkanı

Selamet Galbi, Arabistan doğumlu genç bir girişimci. 1996 yılında arabistanda doğdu. Babası Muhammed Ali Galbi’nin Türkiye’de bir şirket ortağı olması sonucunda, ailesi ile birlikte 1998 yılında Türkiye’ye taşındı. Selamet Galbi, Liseyi Bakırköy Lisesinde tamamladı. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik bölümünü bitirerek tamamladı. Bir çok firmada çalışma imkanı oldu. Selamet Galbi aynı zamanda bir çok web sitesinin kurucusu oldu. Webmasterlik alanında kariyer sahibi olan Selamet Galbi’nin geçmişi projelerle dolu. 2021 yılında açmış olduğu TualGet HK. Şirketi ile markasını Googlede üst sıralara taşıdı.

2017 yılından bu yana TualGet HK. Şirketinin yayında olan projeleri.

-tualget.com

-muvaffakiyet.com

-playbek.com

2017 de playbek.com alan adını 5.680 dolara satın alan Selamet Galbi, şimdilerde ise, bu alan adını bir E-ticaret alanında değerlendiriyor.

2 yaşındayken ailesi ile birlikte Arabistan’dan Türkiyeye gelen Selamet Galbi, Türkiye’de hayatına yön verdi. Kendi ülkesi olarak benimsediği Türkiye’yi daha ileri taşımak için, hayatını projelere adadı.