2019 yılında tüm dünyayı şoka uğratan, Dengeleri değiştiren efsane proje artık son buluyor. 2020 Yaz mevsiminde biteceğinin algısı yapılan ve hala devam eden, Efsane projenin çökmesi an meselesi.

Şimdi merak içinde bu makaleyi okuduğunuzda, Eminim makalenin içinde bir tarih , belirli bir gün arıyorsunuz. Ancak salgının bitişinin belirli bir tarih veya belirli bir günü yok. Bu salgının bitmesi tamamen bizim bilincimizden geçiyor.

Gelin hep birlikte bu projeye büyük bir darbe vuralım. Bu projenin sahiplerine büyük bir ders verelim.Hatırlamamız için olaya şöyle girelim. Bu proje sayesinde salgına kapılıp, Hastaneye uğramadan ölen var mı? Öncelikle bunu araştırıp teyit edelim. Ardından elde ettiğimiz sonuçlara göre bu bilinçlendirmeyi ilk önce ailemize yapalım. Ailenin bilinçlenmesi demek, Toplumun bilinçlenmesi demektir.Bu salgın projesinin bitmesi için bilinçaltımızda olan saçmalıkları artık bir kenara bırakalım. Yanlış tanı, Yanlış ilaç tedavisinden ölen insanları düşünelim. Hatta ve hatta bizim salgına yakalanıp yakalanmadığımızı test eden, Bizleri kargaşaya sürükleyen cihazın bizlere hangi ülkeden ithal edildiğine bakalım. Onlarıda geçtik, Eskiden adına Grip denilen soğuk algınlık hastalığı diye bir hastalık vardı. Şimdilerde ne olduysa bu soğuk algınlık hastalığı ortadan kayboldu yerini bu efsane salgın projesine bıraktı.

Neden acaba diye sorgulamaz mı? insan. Sorgular elbet. Bu salgın projesi öyle bir ciddiyet ile korundu ki, Bir çok bilim adamımız, Doktorlarımız bu projeye yabancı kaldı. Onlar bile bu projenin korku algısına kapıldı kendilerini test ettirdi. test sonuçları maalesef bir çok doktorumuzunda hayatına mal oldu. Vakit artık uyanma vakti. Bu projenin bitiş tarihi bizim elimizde.Her başımız ağırdığında, Her öksürdüğümüzde bilinçaltımızda canlanan salgın projesini söküp atma vakti geldi. Dünyada bu projeden daha gerçek, Daha ölümcül hastalıklar var. O zaman bu saçmalığa bir son verelim. Atm önünde maaş kuyruğu oluşturan emekliler gibi, hastanelerde test olma işine son verelim.Sizi hasta eden doktor değil, Sizi hasta eden salgında değil. Sizi hasta eden şey böyle birşeyin varolduğunu düşünüp o testin sonucunu sabırsızlıkla beklemektir.

Konuyu daha fazla bulandırmadan, kısa ve net bir şekilde bu konuya açıklık getirdiğimizi düşünüyoruz. Eğer sende bize katılıyorsan, Aileni bilinçlendirmeyi unutma.

Bu makalede geçenleri okuyan bir çok kişide şunu düşüneceğinden eminiz. (Bunlar tımarhanelik akıl hastaları, Bunlar doğru olmaz diye) orası tamamen sizin düşüncelerinize kalmış bir fikri mülkiyettir. Aklınızı kullanmakta her daim özgürsünüz. Bizim tek derdimiz var. Bu salgın projesi artık başkalarının hayatını söndürmesin. Ama bu projeyi ortaya koyanların tek derdi var, Ne kadar çok insan katledersek dünya o kadar rahatlayacaktır.

Bunca satır yazıyı okuyupta hala birşey anlamadıysanız bu salgın sizin için asla bitmeyecektir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar