Rize’de 21 yıldır kalitesinden ödün vermeyen, Rize’nin en büyük yerel marketi KALE GIDA PAZARLAMA SAN. VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. yeni bir lezzete imza attı.

8 şubat 2021 pazartesi günü Rize’de ki en büyük alışveriş mağazasını hizmete sunan KALE GIDA, Yeni açtığı mega mağazada kendisi gibi kalitesinden ödün vermeyen RİMEKS – RİMEKS UNLU GIDA MAMULLERİ TURİZM PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile ortak nokta buluşmasına imza attı.

Rize’nin en büyük yerel marketi olan KALE GIDA, yeni açtığı mağazasıyla, Rize halkının tepkisini çekmeyi başardı. KALEVİUM adı altında açılan Rize’nin en büyük alışveriş merkezi, görenleri olumlu yönde şaşırtmaya devam ediyor.

RİMEKS İLE KALE GIDA’nın ortak noktada buluşup, Rize halkına sundukları bu hizmet, aynı zamanda Rize’nin de ekonomisine büyük katkı sağladı.

Birisi Rize’nin en popüler, en büyük yerel marketi ünvanını taşırken, Diğeri de Rize’nin en popüler unlu mamuller ünvanını taşıyor.

Bizlerde bu efsane ikiliyi, ”İki Efsane, Tek Lezzet ” sloganı ile Rize halkına duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Güvenli alışverişin tek adreri sloganı ile 21 yıldır hizmet veren KALE GIDA, Yeni açtığı mağazası KALEVİUM’da bu fiyata olmaz dedirten indirimleriyle, Rize’de ayrı bir enflasyon oranı sağlıyor.

Rize’de artık en büyük market KALE GIDA diyebiliriz. Büyük olmasının en büyük avantajlarından birtanesi de müşteriler ferah ve rahat bir şekilde alışverişini yapabiliyor. Sirkülasyon sistemi çok akıllıca yapılan KALEVİUM AVM, Müşteriyi memnun etmesiyle birlikte, ”RİZE’NİN GÖZDESİ” ünvanını kazandı.

Her hafta çarşamba günü başlayıp, salı günü biten, 7 günlük indirimli ürün satışı yapan KALEVİUM AVM, Rize’de bir ilk oluyor.

Adres: Mermerdelen mahallesi, Menderes Bulvarı 53000 merkez/Rize

kalevium avm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar