Cahiliye döneminde, kız çocuklarının diri diri toprağa gömüldüğü vakitde, Onları kurtaran tek şey İslamiyetin gelişiydi. Buradanda anlaşılıyor ki, Kadına en büyük değeri veren inanç, İSLAM inancıdır, İSLAM dinidir.

Günümüzde alınan önlemlerin her biri geçici önlemler ve geçici çözümlerdir. Kadın’a şiddetin köklü çözümü İSLAM medeniyetinin gelmesidir. İSLAM dininin geldiği her bölgede, Huzur, Adil düzen ve kadın’a koruma gelmiştir. Bu vesile ile kadına şiddetin tek köklü çözümü İSLAM’a hakimiyet olmamızdır. Ne zamanki TÜRKİYE’de islam sancağı dalgalanır, işte o vakit kadınında güvenliği sağlanmış olur.

Bugün TÜRKİYE’de kadını koruma adı altında çıkartılan 6284 adlı kanun, tamamen çöpten ibarettir. 6284 kadının güveninden çok kadınların sonunu getiren bir kanundur. 6284 adlı kadın karuma kanununun asıl gayesi eşcinselleri, LGBT topluluğunu koruma amçlı, onların özgür şekilde yaşamaları, sapkınlıklarını TÜRKİYE’ye yaymak adına çıkartılmış bir kanundur. Aksini düşünen cahildir.

Kadın, İSLAM ile hayat buldu. İSLAM ile yeniden özüne kavuştu.

Bunun haricinde ülkeye ne tür kanun getirirseniz getirin sonu hep hüsran olacaktır.Kadınların şiddete maruz kalmasını önleyip, Muvaffakiyete ulaşmanın adıdır İSLAM.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar