103 Emekli amiralin bir araya gelip yayınladığı Montrö bildiri, Akıllara yeni darbe mi olacak ? sorusunu getirdi. Montrö sözleşmesine tepkisini koyan 103 emekli kuklalara karşı, halkta cevabını verdi. Ayrıca Twitterda cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay, Milli görüş harekatından ve Araştırmacı gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak hocadan da 103 kuklaya cevaplar geldi. Sizler için, Twitterda ki bazı açıklamaları derleyip bir araya topladık.

”Bunu 103 emekli diye görmeyelim. Düğmeye basan birileri varsa, içeride ve dışarıda sahaya süreceği yeni piyonlara karşı dikkatli olmak gerek. 103 Emekliyi bir araya getiren “üst akıl”a bakmak gerek. Kuklalara değil, önce kuklacıya bakalım.”

Araştırma – Eğitimci ve Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak

”15 Temmuz sonrası 18.07.2016 tarihinde 103 general ve amiral gözaltına alındı. Montrö ile ilgili bildiriye imza atan amiral sayısı da 103, bu bildirinin 15 Temmuz’a 103 gün kala yayınlanması da son derece ilginç bir durum ortaya koyuyor.”

Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin

”İktidar da emekli amirallerin bildirisini siyasi malzeme haline getirip, bunu özellikle ekonomi alanındaki sıkıntıların ve hataların üzerini örtmek için kullanmamalıdır.”

Refah partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan

”Millet iradesinin üzerinde hiçbir beşeri güç var olamaz, siyaset dışı güçler tarafından siyasete balans ayarı yapılması asla kabul edilemez.”

Refah partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan

”Mezarlıkta ıslık çalan korkaklar misali, Millet İradesini ve Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşunu hazmedemeyen darbe seviciler demokratik kurumlara, seçilmişlere ve de Türk Silahlı Kuvvetlerine ayar verme hadsizliğinde bulunmuşlar… #HaddiniziBilin

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar