15 temmuz 2016 fetö darbesinden 2 yıl önce, 13 Mart 2014 perşembe tarihinde yayımlanan, kurtlar vadisi pusu dizisinin 218.bölümünde, devletin klonlandığını, içimize çoktan yerleştiklerini anlatan bir sahne geçer, bu sahnede hoca adlı rolü oynayan kişi, maalesef içimize sızanlar muhterem efendinin ekibi diye bir cevapla, dizinin başrol oyuncusu polat alemdara cevap verir.

Bizler, yıllardır bu diziyi sadece dizi misali izlerken, oysa ki dizi, Türkiye de yaşanmış ve yaşanacak olan olayları anlatan bir diziydi. Yayımlanan bu sahnenin ardından, 2 yıl gibi bir süre sonunda, tarih 15 temmuz 2016 cuma gününün akşamı saat 22:00 sularında Türkiye’yi kaosa sürekleyen büyük bir darbe girişimi yapıldı. Bu darbe her ne kadar başarılı olmasa da, binlerce sivil vatandaşın şehit düşmesine vesile oldu.

Küresel özgür dünya devleti tarafından yapılan bu darbe girişimi başarılı olmadığından, artık b planı ile daha geniş kapsamlı global bir projeyi ortaya koydular. Bu kez proje sadece Türkiye’yi değil, tüm dünyayı kapsıyordu.

Bu projeden elde edilmek istenen tek şey, tüm dünyayı onların yönetmesi olacaktı. Bu plan 2019 yılında tüm dünyada yürürlüğe girdi. Bir çok ülkeyi kontrol altına alan bu plan, 2020 yılının ortalarında gerilemeye başladı. Bazı ülkeler her ne kadar bu projenin farkına varmış olsalar da, artık çok geçti.

Bir çok ülke dijital dünya düzeni ile yönetilmeye başlandı. Bu ülkeler arasında Türkiye yok gibi gözükse de, her geçen gün, girdaba doğru sürükleniyordu. Müslümanların kalesi olan Türkiye devleti, ne kadar güçlü olursa, diğer müslüman ülkelerde o kadar güçlü olacaktı. Ülkeler arası 3 yıla yakın bir zamandır devam eden bu büyük plan, artık Türkiye’yide kontrol altına almış gözüküyordu. Türkiye, her ne kadar ilerlemiş olsa da, arka planda anlayamadığımız bir çok şeyin döndüğü ortadaydı. Her ne kadar bunun somut delili olmasada, Ülkeyi yöneten iktidar, ara ara subliminal mesajlar yayınlıyordu. Türkiye, bir çok kez bu global projeye karşı gelmeyi denedi ve hala daha denemeye devam ederken, ülke yönetiminin açıklaması her geçen gün çelişkili durumlar ifade ediyordu.

Bir yandan ülke görevlisi bakanlar bir karar alıp, açıklama yaparken, öte yandan genel başkan farklı açıklamalar yapıyordu. Burada akıllara gelen tek şey, sanki devletin içinde yine görünmeyen güçlerin baskısının arttığı ve ülkeyi yönetmeye çalıştığı anlaşılıyordu.

Tarih 9 eylül 2021 perşembe gününü gösterirken, ülke başkanından, global projeye karşı bir twitter açıklaması geldi.

Bugün, hamdolsun, 100 milyon doz aşı sayısına ulaştık. Yerli aşımız TURKOVAC’ın da yaygın kullanımıyla birlikte inşallah bu musibeti bir an evvel ülkemizin başından defedeceğiz. Tüm vatandaşlarımı aşılarını yaptırarak KOVİD-19’la mücadelemize güç katmaya davet ediyorum.

Ülke başkanının açıklamasında olumsuz bir şey gözükmezken, vatandaşa umut olurken, öte yandan bu global projeye karşı direndik ve başarılı olduk imajını vermek için hazırlayıp sunulan amblem akıllara yine küresel özgür dünya devletini getiriyordu.

Peki bu amblemi hazırlatanlar, küresel özgür dünya devletinin destekçileri mi?

sorusunu sorduğumuzda, bunun cevabı henüz bilinmezken, bilinç altına bir çok şeyin geldiğide kaçınılmazdı.

Ülke başkanının twitter yazı açıklaması için, hazırlanan bu amblem ile alt taraftaki yapay zeka ambleminin benzer yanları oldukça nettir.

Kimisine göre bu makale komplo teorisi, kimisine görede somut delili olmayan bir gerçek. Makaleyi okuduysanız derin bir analiz ile gerçeği bulmak için, görüşlerinizi yorum ile makale altında belirtmenizde fayda olacağını düşünüyoruz.

Bu makale, siyasi çıkar uğruna yazılmamıştır, bizi birbirimizden ayırmaya çalışan, dünyaca planlar yapan, küresel özgür dünya devletini mağlup etmek için, delil toplama amaçlı yazılmıştır. Sizlerde bu makalede bizlere katılıp, doğru sonucu bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

1 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar