Avrupanın Güdümünde olan Prof Dr. Uğur şahin, sonbahar mevsimi hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Her ne kadar biz aşı geliştirmiş olsak da, bu virüs gitmeyecek, mutasyona uğramaya devam edecek dedi.

öte yandan Dw medyanın yayımladığı habere göre, şimdi sıra 5-11 yaş arası çocuklara dikildi. Yıl sonuna kadar çocuklar için aşılar tamamlanmış olabilir diye açıklama yapan şahin, kendilerininde covid-19 salgınından korktuğunu ifade etti.

Bu açıklamalardan anlamamız gereken gayet açıktır, Birileri bu oyunu bitirmek istemiyor. Bu oyunda herkesin bir rolü var, birisi korku pompalayacak, diğeri aşı üretecek, diğeri aşıyı satacak para kazanacak ve oynanan bu global oyun aslında hiç bitmeyecek. Uğur şahinin çelişkili açıklamalarından da anlaşıldığı üzere virüsün bitirilmesi istenmiyor. Çünkü virüs biterse, ortada rant sağlayacak, devasa kar marjı getirecek bir şey kalmayacak.

Seçim sizin, karar sizin, aklınızı kiraya vermeyin, çocukları olan bütün aileler, sonuna kadar hakkınızı arayın, asla ve asla yan tesirleri belirlenmemiş, faz aşamaları tamamlanmamış, ne olduğu belli olmayan MRNA aşılarını, o masum çocuklarınızın bedenlerine enjekte etmesine izin vermeyin, bu aşıların çocukların vücudunada enjekt edilirse, artık insanlığın sonu gelmiş demektir. Küresel özgür dünya devletinin tam olarak isteğide budur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar