Açıkcası bu soru bir çok kişinin kafasını karıştırsa da, cevap yine sorunun içinde saklı. Aşı olan kişiler, ne sebeble aşı olduklarını bildiği sürece, onları aşı olmayan kişilerden neyin koruyacağınıda bilmesi gerekir, Eğerki aşı olan kişi, aşı olduğu halde aşı olmayan kişilerden korkuyor sa, aşı olmasının bir manası yoktur.

Bir insan neden aşı olur ? daha doğrusu adına aşı dedikleri, içeriğinin ne olduğu belli olmayan, 6 ay gibi bir sürede piyasaya sürülen sıvıyı vücuduna neden yaptırır ?

Küresel güçlerin ürettiği bir proje sayesinde, sentetik yapay bir virüsten korunacağına inandırılarak, o aşıyı kendisine yaptırır. Buraya kadar her şey normal. Peki madem bu aşı denilen şey, sizi bu yapay sentetik virüsten koruyacak, O zaman aşısız insanlardan da korkmanıza gerek yok. Ne de olsa siz aşılısınız. Artık virüs size yaklaşmaz, sizin vücudunuzu esir alamaz, alsa bile, 3 veya 4 gün uğrayıp gider, hatta ve hatta başkalarınada bulaşı sağlamaz. Öyle değil mi?

Bu durumda bilim adamlarının araştırmasına göre ortaya çıkan sonuç, aşı olmayan kişiler, aşı olan kişilere saygı duyduğu gibi, aşı olan kişilerde, aşı olmayan kişilere saygı duymak zorundadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar