Yaptırdığımız pcr testinin sonuç belgesinin alt kısmında bulunan büyük QR kodunun altında şöyle bir yazı geçiyor.

Bu karekod Avrupa Birliği Dijital
COVID Sertifika Programı ile
elektronik doğrulama için üretilmiştir.
Ayrıca Türkiye’de Healthpass
uygulaması ile doğrulanabilir.

Peki bu ne demek oluyor ? ne anlama geliyor ?

Ama isteyerek, ama istemeyerek, bir şekilde bizleride bu sistem içine dahil ettiler. Her ne kadar AB sevici, BATI sevici olmasakta, durum çok açık ortadadır. Bir çok kişi, Abdurrahman Dilipak’ın söylemlerinin bilim kurgudan ibaret olduğunu söylüyordu. Ancak bugün baktığımızda o bilim kurgu denilen söylemler, bir, bir gerçekleşiyor.

Çoğunluğumuz bunu sorgulamıyor bile. O sorgulamayı yapmayanlar, ben devletime güveniyorum diyenler, güvenmekten ziyade, bu tür projelerin gerçekleşmesinden sonra, belkide biraz şüphe duymanın tam sırası. Her ne kadar bağımsızlığımızı ilan etmiş bir ülke olsakda, Bu ülkenin asla bağımsız olmadığını, Türkiye’nin 5 den büyük olmadığını anlıyoruz. Dünya, 5’ten büyük olabilir, ancak Türkiye’nin 5 den büyük olmadığını ve o büyük 5 ülkenin emirlerinin dışına çıkamadığını bu QR kod ile kanıtlamış oluyoruz.

Pcr test sonuç belgenizde bulunan bu QR kodu, sizin tüm verilerinizi ileriye yönelik, Dijital dünya düzeni için kaydediyor. Yine altını çizerek söylemekte fayda var, Bu QR kodu, Neuralink ve benzeri projelerin hayata geçmesi için bilgi toplayan bir aracıdır.

Sizleri, kısa ve öz bir şekilde aydınlattığımı düşünerekten makalemi daha fazla uzatmayıp saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar