Yeniden Refah Partisi, Rize’nin merkezinde esnaf ile kucaklaştı. Yeniden refah partisi genel başkan yardımcıları ve yanındaki yönetim heyeti ile Rize’ye adeta umut saçtı.

Yeniden Refah Partisi Rize İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci’ nin eşliğinde Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı, STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, MKYK üyesi Samet Şişman, Merkez İlçe başkanı Hızır Can, İlçe başkanları, İl ve İlçe yönetim kurulu Üyeleri’nin katıldığı kalabalık parti gurubu ile birlikte Rize esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek istişarede bulundular.

Zerdeci yapmış olduğu açıklamada “Türkiye Genelinde tüm illerde Partimizin başlatmış olduğu halkla buluşma programları İlimizde de yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda, Genel Başkan Yardımcılarımız, MKYK üyemiz, İlçe başkanlarımız, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz esnaf ve halk ziyaretimizde görmüş olduğumuz ilgi, alaka ve teveccüh karşısında memnun kaldık. Genel Başkanımızın selamlarını iletmiş olduğumuz esnafımız ile görüşmeler ve istişarelerimiz neticesinde gerek Rize’mizde gerekse tüm ülke genelinde milli görüş yönetimine duyulan özlemi ve hasreti bir daha teşhis etmiş olduk” dedi.

Zerdeci, “Bu gün gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, halkımızdan; artık tek çare ’nin, ümidimizin Yeniden Refah Partisi ve Erbakan’ın kaldığını duymanın, 54’üncü hükümet dönemini ve o dönemde yapılan efsane hizmetleri çok özlediklerini duymanın heyecanını, mutluluğunu bir kere daha yaşadık. İktidara, işbaşına geldiğimizde millet olarak yaşadığımız sorunlar karşısında bu gün hükümetin yaptığı kısa vadeli, günü kurtarma, pansuman çözümler yerine

Tüm bu sorunları nasıl çözeceğini çok İyi bilen ve bunun hazırlıklarını ispatlı bilimsel olarak ortaya koyan partimiz! Belirlemiş olduğumuz kalıcı çözümler ile sosyo-ekonomik düzenlemeleri nasıl hayata geçireceğimizi, çözümleri ve Refah reçetelerimizi esnafımızla ve halkımızla paylaştık. Üretim, İstihdam, Refahın, maddi ve manevi kalkınmanın; bu gün Milli görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refahın işi olduğunu her yerde söylüyoruz” dedi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar