Gündemi saptırmak, halkın gözünü boyamak için yeni illüzyon!

Yeniden refah partisi cumhur ittifakına katılacağı yönünde bir haber.

Bu haber siyonizmin maşalığını yapanların hedef saptırma haberinden başka bir şey değildir. Bu aralar iktidar yanlısı trol medya ajanslarının bir araya gelip haber yaptıkları konu yeniden refah partisidir.

Aslında fazla söze gerek yok. Kalite tesadüf değildir. Reklam, reklamdır. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Her ne kadar trol bir haber ile yeniden refah partisinin cumhur ittifakına gireceğini haber yapsalarda, bunun sadece yalandan ibaret olduğunu, reklam gelirlerinde azalma olduğundan böyle bir yola başvurduklarını hepimiz biliyoruz. Bu sayede vatandaş, bu tür medya ajanslarının web sitesine girecek, trol medya ajanslarıda para kazanacak.

Yeniden Refah Partisinden Reddiye !

Bu haberin sosyal medyada yayılmasının hemen ardından, yeniden refah partisi Genel merkezinden kamuoyu duyurusu yayınlandı.

KAMUOYUNA DUYURULUR
Yeniden Refah Partisi olarak, 300 bini aşkın üyemiz ve tüm teşkilatlarımız ile birlikte; Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde başarı istikametinde ilerliyoruz. Yanlışa yanlış diyerek, yapılan doğruları takdir ederken; yanlış gördüğümüz hiç bir çizginin yakınında durmuyoruz.
Bugün iktidara yakın medya ve mecralarda Yeniden Refah Partisi’nin Cumhur İttifakına katılacağına dair yapılan haberler tamamen asılsız olmakla beraber gerçeği yansıtma-maktadır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
YENIDEN REFAH

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar