Milli Siyaset Akademisi Program nedir ?

HedefiAkademimiz, kültürel değerlerimizi ve köklü tecrübelerimizi yeni nesillere aktararak, bilimsel teknolojik gelişmelere bağlı toplumsal sorunları tanımlayacak, halkın beklenti ve ihtiyaçlarına göre çözümler ve stratejiler belirleyecek bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.Ayrıca akademimiz, bireyin kendisinde var olan yetenekleri fark etmesini sağlayarak sahip olduğu yetenekleri üst düzeye çıkarmasına ve yeni yetenekler kazanmasına fırsat verecek bilimsel bir çalışmadır.Milli Siyaset Akademimizin teması “Yönetimde Adalet, Siyasette Zarafet, Hedefte İstikamet” olarak belirlenmiştir.

Milli Siyaset Akademisi BilgileriKüresel siyasete ve ekonomik dinamiklere ilgi duyan, kişisel gelişimini önemseyen, 18 yaşını doldurmuş herkes bu programa katılabilecektir.Kayıtlar online yapılacaktır;Kayıtlarınızı www.millisiyasetakademisi.com  adresi üzerindeki Online Başvuru linkinden yapabilirsiniz. (Banka dekontunu sisteme yükleyerek kayıt işlemine devam edebilirsiniz.)3. Dönem Milli Siyaset Akademisi katılım başvuruları 20.05.2022 tarihinde sona erecektir.3. Dönem Milli Siyaset Akademisi Programı 27-28-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Antalya Alanya’da Modern Saraylar Otelinde gerçekleştirilecektir.Akademi ücretleri;Tek kişilik odalar için, tek kişi katılım bedeli 1.900  TLDiğer odalar için ise tek kişi katılım bedeli 1500 TL olarak belirlenmiştir.Notlar:A) Katılımcılar, katıldıkları derslerden program sonunda sınava tabi tutulacak ve başarılı olan katılımcılara Sosyal Politika ve Davranış Bilimleri  (Social policy and behavioral sciences) sertifikası ile Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan imzalı başarı belgesi verilecektirB) 2 gece 3 gündüz konaklama, günde üç öğün yemek, ders araları ikramlar, resmi sertifika ve başarı belgesi ücrete dahildir.C) Banka ödeme işlemlerinizde, açıklama alanına T.C. Kimlik Numaranızı, Ad-Soyadınızı mutlaka yazınız.D) 0-6 yaş çocuklara ücretsizdir. (2015 doğumlu çocuklarda ay gün hesabı yapılır, mayıs öncesi ise ücretsiz , mayıs sonrası yarım ücretli kabul edilmektedir).E) 7-12 yaş çocuk indirimi ise %50 dir. (2009 doğumlu çocuklar için ay gün hesabı yapılır mayıs öncesi yarım ücretli, mayıs sonrası sonrası yetişkin kabul edilmektedir)F) Soyadı tutmayan çocuklar otele kabul edilmeyecektir. G) Eşi ile eğitime katılacak kişiler, başvurularını ayrı ayrı yapmaları gerekmektedir.H) Eşi eğitime katılmayacak kişilerin online başvurusunda, kişi sayılarını belirtip, ücreti kişi sayısına göre hesaplamaları gerekmektedir. (Örn; Kendisi 1.500 TL, eğitime katılmayacak eşi 1.300 TL, 7-12 yaş çocuk başı 650 TL dir. Yani toplamda 3.450 TL)

I) Otele önceden giriş yapmak isteyen katılımcılar için kişi başı gecelik konaklama her şey dahil ücreti 650 TL dir. (Örn; bir gün öncesinden otele giriş yapmak isteyen 7-12 yaş aralığında bir çocuklu aile için fiyat şu şekilde hesaplanmalıdır. Kendisi 650 TL + Eşi 650 TL + Çocuk başı 325 TL = 1625 TL dir.)İ) Kontenjanımız sınırlı olup, kesin kayıtlarımız başvuru önceliğine göre alınacaktır.

YENİDEN REFAH PARTİSİ

Vakıfbank Balgat Şubesi

İBAN : TR16 0001 5001 5800 7312 8638 95 Nolu bağış hesabına ücretinizi yatırabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar