Muğla’nın Menteşe ilçesinde hayvan fosseptik çukuruna giren ikisi kardeş 4 kişi metan gazı zehirlenme sonucu yaşamını yitirdi. Olay sonrası jandarma ekipleri bölgede güvenlik önlemi alırken soruşturma başlatıldı.

Menteşe ilçesi Kafaca Mahallesi Pürem Sokak üzerinde bulunan Can Çiftliği’nde kan donduran bir olay meydana geldi.

FOSSEPTİK ÇUKURUNA GİRDİLERİHA’da yer alan son dakika haberine ve edinilen bilgiye göre, 4 kişi üzeri beton dökülen fosseptik çukuruna kalıpları sökmek için girdi.

4 KİŞİDEN HABER ALINAMADIBir süre sonra kendilerinden haber alınamayan yakınları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine Büyükşehir Belediyesi İtfaiye, 112 ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi.

BAYGIN HALDE DIŞARI ÇIKARILDILARİtfaiye ekipleri tarafından üzeri beton dökülen hayvan fosseptiğinin yaklaşık 50 santim genişliğindeki girişinden maske takılarak içeri girildi.Çukurdan İlkay Altındal (58), Tuncay Altındal (54), Taner Karaçin (30) ve Kenan Can (43) baygın vaziyette çıkarıldı.

4’Ü DE HAYATLARINI KAYBETTİAmbulans ile İlkay Altındal, Kenan Can, Taner Karaçim kaldırıldıkları Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tuncay Altındal da özel hastanede yaşamını yitirdi.

OLAY YERİNDE İNCELEMEDE BULUNULDUOlay sonrası jandarma ekipleri bölgede güvenlik önlemi alırken, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı olay yerinde incelemelerde bulundu. Savcılık görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar