Cumhuriyet Gazetesi ve Tüm sol medyanın Halil Konakçı Hakkında yaptığı algı, bir kez daha bu millete Chp’nin ne olduğunu hatırlatmış oldu. Bu kafatasçı, ırkçı, dinsiz zihniyetin yapmış olduğu haber, tıpkı sinek misalidir. Sinek küçüktür ancak mide bulandırır.

Halil konakçı, bir islam dini adamıdır. İslamı öğretmek ile yükümlüdür. Bu nedenle sarfettiği sözler, kur’an-ı kerim’in içinde yer alan ayeti kerimelerin tevsiridir, mealidir. Chp’nin ortalığı ayağa kaldırmasındaki mesele, Halil Konakçı değildir. Mesele İslam dini’nin kabullenilmemesidir, Kafatasçı, dinsiz, ırkçılıkta zirve yapan bu sol cenahın yaşam tarzına aykırı söylem olma meselesidir.

Halil Konakçının yaptığı Açıklama

“Bak sokaklar ne hale geldi! Kasap dükkanı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor artık. 100 yıl önce dedelerimizin yatak odasında görmediği kıyafetleri biz çarşıda pazarda plajda görüyoruz. Bu kadınların başında yok mu Eşleri, abileri, babaları kocaları? Tamam ateistsin, imanın zayıf, hiç kıskanmıyorsun?”

üst kısımda sarfedilen sözler, Kur’an-ı Kerimin özbenliği ile birebir örtüşen kavramlardır. Allah azze ve celle’nin haram kıldığı bir durumu, günahı, insanlara haykırma şeklidir. Bu açıklama gayet yerinde ve vaktinde olmuştur.

Birileri Twitterden Halil Konakçı’ya ahkam keserek, Halil konakçı’yı kabil’e göndereceğini söylemiş. Kendilerini bu toprakların sahipi zanneden bu zihniyete, kendilerinin yunanistandan, ermenistandan, israilden geldiklerini hatırlatmak gerekir. Ayrıca altını çizerek, bu toprakların şanlı tarihinin 100 yıl önceye dayanmadığını, Milattan önce 220’li yıllara dayandığınıda hatırlatmak gerekir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar