Yusuf ziya gümüşel’in çocukları ablalarına atılan büyük iftiraya karşı ekranlara çıktı. Başta Halk tv olmak üzere, birgün gazetesi, sözcü gazetesi, cumhuriyet gazetesi ve bu medya ajanslarına çanak tutan gülben ergen gibi sanatçı müsveddelerinin yaptığı algı koca bir iftiradan ibaret.

Kamalizm zihniyetinin haber Kanalı Halk Tv ve yandaş medyaların amacı ismailağa tarikatine darbe vurmaktı.

İslam Tarikatleri konusunda hazımsızlık yaşayan kamalizm zihniyeti, her zamanki gibi yine kendine yakışanı yapmıştır. 2 gün boyunda twiterde yaygara koparan Gülben ergen ve o zihniyete tabi olan topluluklar derhal bu çirkin iftiraya karşılık özür dilemelidir.

Büyük iftiraya sessiz kalamayan Hatice Kübra Gümüşel’in abisi ve kız kardeşleri olayın gerçek yüzünü anlattı.

Haberin Videosu

Olayın gerçek yüzü şöyle;Hatice Kübra Gümüşel 6 yaşındayken gelinlik giymeye hayran olan bir çocukdu, Bu konuda bu kadar ısrarcı olan Haticeyi ailesi kırmadı ve ona bir gelinlik diktirdiler. Ailesi, Evlerinin yakınında olan fotoğrafçıda bu güzel anı ölümsüzleştirmek adına, haticeye gelinlikli haliyle fotoğraf çektirdiler. Sonrası malum o fotoğraflar ile algı yapan Birgün Gazetesi yazarı timur soykan, olayı bambaşka birşeye dönüştürmüştür. Aklın, mantığın almadığı bir yakıştırma ile kurulan büyük bir senaryo.

Aslında hedef Hatiçe Kübra Gümüşel değil, Hedef ismailağa tarikatidir. İsmailağa tarikatinin kişi sayısı 15 milyona ulaştığı için, Ne yapsakda bu tarikate bir leke getirsek diye düşünüp uyguladıkları planlardan sadece birtanesi. İslam karşıtı kamalizm zihniyetli bu kitlenin elinde, bunun gibi yüzlerce uygulamaya hazır bekleyen projeler var. Bu habere benzer bir çok proje daha ellerinde hazır bekliyor.

Bizler muvaffakiyet haber ajansı olarak şunu söylüyoruz;

Ülkede bir iç savaş çıkarsa, eminizki İSLAM ile sorunu olan topluluk ile müslümanlar arasında çıkacaktır. Fitnenin fitilini ateşleyen zihniyet, 100 yıldır değişmeyen aynı zihniyettir. Kimse dışarıdan darbe beklemesin, düşman yanıbaşımızdadır. Bizden gibi gözüküp, bizden olmayan, işi gücü İSLAM’ ı lekelemek olan zihniyettir.

Bir diğer açıklamada kayıhan osmanoğlundan geldi

Olayı yakından takip eden Devleti Aliye ocakları başkanı Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu, sol medyaya şu sözlerler seslendi

“Sizin derdiniz “kız çocukları” olsaydı, örgüt tarafından dağa kaçırılan kız çocukları için tepki verirdiniz.Sizin derdiniz”kadına taciz tecavüz” olsaydı,parti binaları tacizhaneyi geçen ışıklı partinize tepki verirdiniz. Hülasa kelam,sizin derdiniz üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar