İslam karşıtı medya ajanslarının hedefinde bu kez Nurettin Yıldız var.

6 yaşındaki kız çocuğu evlendirildi iddiasından sonra, şimdide sırada Nurettin Yıldız var.

2014 yılında Nureddin Yıldız hocanın çocuk evliliği suistimaldir adlı videosunu montajla algıya gönüştüren islam karşıtı medya yine çuvalladı.

Haberin Orjinal videosu

İlk önce İç savaş hazırlıklarına başlayan islam karşıtı medya ajansları isimlerini ezberleyelim. İslam karşıtı olan haber sitelerinin sıralaması şöyledir.

-Sözcü Gazetesi

-cumhuriyet gazetesi

-Halk Tv

-Birgün Gazetesi

-Oda Tv

-Yeniçağ Gazetesi

-Tele1

Siyonizmin güdümünde olan Türkiyede ki islam karşıtlarının son zamanlarda İslam a karşı yaptıkları kirli projelerin gerçek yüzü çok geçmeden ortaya çıkıyor. Nurettin Yıldız için hazırlanan montaj videoda bu kirli projelerden birtanesi. Ülkede bir kaos ortamı oluşturmaya çalışan islam karşıtları son dönemlerde kinini sıklıkla kusmaya devam ediyor.

Bu kirli planların arkasında seçim kampanyası hazırlığı olabilir mi? Sorusunuda akıllara getiriyor. Sonuç itibarı ile bu zihniyet koltuk için, menfaat için yapmayacağı şey yoktur. Bu nedenle seçim çalışmasına yönelik kirli bir malzeme olabilir. Ancak sosyal medyayı analiz ettiğimizde, islam düşmanlarının projelerine kanıp, destek veren, bu tür ifitira inanıp, haberleri yayan müslümanlar görüyoruz. Şuursuzca, bilinçsizce kullanılan sosyal medyanın felaketide beraberinde getireceğini unutmayalım.

Bir müslüman bu tür komplo, iftira haberlere inanmamalı, özellikle kamalist zihniyetin sokağa dökülüp, tarikatler kapatılsın, cemaatler kapatılsın sloganları ile eylem yaptığı bu vakitte uyanık olmalıyız.

Bu tür manipülasyonlar kişileri hedef alan basit işler değildir. Bu tür manipülasyonlar profesyonelce hazırlanan islam’a darbe vurma projrsidir.

Bugün tarikatler kapatılsın sloganıyla sokağa dökülenlerin, hemen ardındaki sloganı “İSLAM DİNİ KALDIRILSIN ” olacaktır. Bunuda asla unutmamalıyız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar