AİLE KAVRAMI ARTIK ORTADAN KALDIRILIYOR !

Artık zehiri dışarıda, sokaklarda veya herhangi bir avrupa ülkesinde aramayın. Zehir artık evimizin içinde. Son 5 yılda etkisini en üst sevidede gösteren bu zehir, Hemen hemen hepimizin evinde var. Bu zehirden etkilenip etkilenmemekde bizim elimizde. Bu zehir artık müslüman halkının bilinçaltına yerleştirildi ve artık her Türk müslüman bu zehiri normal olağan birşey olarak karşılıyor.

Şimdilerde ise bu zehiri sizlere ücretsiz olarak veriyorlar. Bu çok TV markası bu zehir ile anlaşma yapmış. Yeni bir TV aldığınızda bu zehiri TV’nin içinde hediye olarak veriyorlar. Sizde çok mutlu birşekilde, iyi bir hediye almışsınız gibi, Bunu gururla aile içine sokuyorsunuz. Evinizde yetişme çağında olan çocuklarınız varsa, Bu zehir onları etkilemenin en zekice yoludur. çünkü bu zehir gelişme çağında olan nesli zehirlemek için icat edildi.

Bu makaleyi buraya kadar okuduysanız, bu zehirin bilincinde olmak için buradan sonrasınıda okumanızda fayda var.

Bu zehirin adı Netflix. Netflix son 5 yılda Türkiye içine ve islam coğrafyasına hızla yayıldı. Netflix şirketinin tek kuruluş gayesi var. Netflix’in kuruluş gayesi, Müslüman topluluklara LGBT’yi aşılamaktır. Yani daha açık konuşmak gerekirse, Eşcinselliği müslüman nesillere aşılayıp, Eşcinselliği sıradanlaştırmaktır.Bu zehire müslümanlar olarak dur demezsek, Tahmin ediyorum ki 10 yıl sonra Türkiyede Eşcinsellik oranı %20 lere kadar çıkacaktır.

Bakınız burası çok önemli.siz yetişkin insanlar, Anneler ve Babalar. Sizler Netflix film şirketinin yapmış olduğu filmleri izlerken etkilenmeyebilirsiniz. Bundan etkilenecek olan insan sınıfı ise, Genelde yetişme çağında olan çocuklarınız olacaktır. Netflix yayınladığı her filmde LGBT sahnesi yer almaktadır. Diğer bir deyişle eşcinsellik sahneleri yer almaktadır. Bu sahnelerin yayınlanmasındaki tek amaç LGBT ‘yi , Eşcinselliği, Yetişme cağında olan çocuklarınıza alıştırıp, Onların bilinçaltına, LGBT’yi hoşgörü şeklinde yerleştirmeleridir.

Bu yüzden bu zehirin farkında olmamızda çok fayda var. çocuklarınızı kaybetmek istemiyorsanız, Ailenizin dağılmasını istemiyorsanız, Netflix’in yayınladığı filmleri izlemekten uzak durun.

Yarın, Birgün sizin için ve aileniz için çok geç olabilir.

Şuurlu Anne, şuurlu Baba olabilmek bu çağın En büyük nimetlerinden birisidir. ”İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” sözünden çıkaracağımız manalardan biriside budur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar