Geçirdiği kalp spazmı vesilesi ile vefat eden tiyatrocu Turgay Yıldız, 16 haziran 2021 de Twitter hesabında, aşı hakkında bir video yayımlamıştı. Videoda şu sözler ile vatandaşları aşıya davet ediyordu.

”Size virüs, en yakınınızdan bulaşacaktır, aşı olmak zorundayız, aşı olmazsak ölürüz.”

Ünlü tiyatrocu Turgay Yıldız’ın vefatının sebebi, biontech aşısı olduğuna dair bir çok kaynak elimize ulaşmış olsada, bunu bir kısım kitleye anlatmak, izah etmek imkansız gibi.

Biontech aşısının ciddi manada yan etkilerinin olduğu artık gayet net bir şekilde ortadadır. Biontech aşısından sonra rahatsızlanıp vefat eden sadece tiyatrocu Turgay Yıldız değil, Ülke genelinde biontech aşısından sonra rahatsızlanıp vefat edenler arasında Turgay Yıldız resmi olarak 8.Kişidir.

Bu sayı aslında 30’un üstünde olduğu biliniyor 30 kişiden çok kişinin vefatına vesile olan biontech aşısı, her geçen gün gizemini koruyor.

Medyada, hiç bir tv kanalında yayınlanan haberlerde, biontech aşısından vefat edenler haber edilmiyor.Buda büyük facianın önünü açıyor.

Geçtiğimiz haziran ayında almanyada, biontech aşısı hakkında şöyle bir olumsuz haber yayımlanmıştı. Biontech aşısı olan gençlerin %80’inde kalp kapakcığı iltihaplaşması olduğu haberi yayımlanmıştı.

Şimdi hal böyleyken, Türkiye’de biontech aşısının vatandaşlara fayda vermesi tıbba aykırıdır.

Biontech aşısını üretenler, maymunlar yerine, fareler yerine, kobay olarak, denek olarak Türkiye yi seçti !

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar