Yeniden Refah Partisi Rize il teşkilatı ve Merkez İlçe Teşkilatından Teravih Namazı Çıkışı Esnaf ziyareti.

Günden güne dahada güçlenen Yeniden refah partisi, hergün farklı illerde, doğruya doğru, yanlışa yanlış siyaseti ile reytingini zirvede tutmaya devam ediyor.

Rize merkez’de Teravih namazı çıkışı sonrası çay ocağında konaklama yapan Yeniden Refah partisi Rize il ve merkez ilçe teşkilatı, Gençler tarafından büyük teveccüh gördü.

Gençlere çay tadında söyleşide bulunan Yeniden Refah Partisi Rize Merkez ilçe Başkanı Hızır CAN, gündemle alakalı konulara değinip, gençleri aydınlattı. Başkan, gündemin konusu olan işsizliğe değindi. Bir çok konuda bir araya gelip ortak karar alan siyasi partiler, işsizlik konusunda maalesef bir araya gelemediler dedi.

İşsizlik sorununu geçmişte olduğu gibi, yine Milli görüşün temsilcisi olan Refah partisi ortadan kaldıracağının müjdesini verdi. Konuşma esnasında ağzından üye sayısını kaçıran Başkan Hızır Can, Yeniden Refah Partisi’nin 500 bin‘in üstünde üyesinin olduğunu söyledi.

Başkan Hızır Can, Genel Başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN’ın 200 kişilik profesyonel kadro ile muazzam projeler ürettiğini ve bu projeler hayata geçirildiğinde, Tıpkı geçmişte Merhum Prof Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın iktidarı döneminde olduğu gibi, Ülkemizin bereketleneceğinin de müjdesini verdi.

Çay tadında gençler ile sohbet eden Yeniden Refah Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Hızır Can, gençlerle sohbet sonrası fotoğraf çekildi.

Yeniden Refah Partisi Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar