7-11 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan konferansın diğer başrol oyuncusu belli oldu.

Siyonizmin bir başka piyonu olan Dr. Ludovic-Mohamed Zahed, Rolü gereği kod adı imam olarak biliniyor. Siyonizmin etkili bir bireyi olan Ludovic-Mohamed Zahed aynı zamanda bir eşcinsel (lgbt) li bir bireydir. Bu şahsiyetin aynı anda bir imam olarak tanıtılması lgbt ile tamamen çelişen bir durumdur. Bu tür şahsiyetler, dünyayı yönettiklerini iddia eden topluluğun maşalarıdır. Dünyayı yönettiklerini iddia eden azınlık topluluğun en büyük planlarından biriside Nüfus planlamasıdır, dünya nüfusunun azaltılmasıdır. Bu gerekçe ile bu şahsiyetler müslüman ülkelerde tanıtılıp şirin, naif gösterilmektedir. Yıllardır fetö terör örgütünün başarmaya çalıştığı ılımlı islam projesi kaldığı yerden devam ediyor.

Ludovic-Mohamed Zahed gibi şahsiyetleri yaygınlaştırıp, lgbt yi islam ile bütünleştirmeye çalışan siyonizmin gayesi, lgbt yi normalleştirme ve müslüman ülkelerin içine yerleştirmektir.

Bunu başarabilmeleri içinde bu tür konferanslar düzenleyip, ne kaparsak kardır mantığı ile, 1 müslümanı ikna edersek yeterlidir mantığını uyguluyorlar. Türkiye’den bu konferansı destekleyenlerden birtaneside istanbul büyük şehir belediyesi başkanı Ekrem imamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğludur.

Dilek imamoğlu’nunda katılacağı bu konferansın amacı, lgbt yi Türkiye’ye sevdirmektir. Zamanla, yavaş yavaş Türkleri asimile ederek, gayeleri lgbtyi tam bağımsız bir şekilde Türkiye’nin içine yerleştirmektir.

Dilek imamoğlu’nu daha öncelerinde pedofili çocuk kitabının tanıtımıyla tanımıştık. Bu kez de siyonizmin lgbt li imam projesi ile bir kez daha tanıyoruz.

7-11 kasım arası düzenlenmesi planlanan bu konferans için şimdiden tepkiler çığ gibi büyüyor. Toplumun huzurunu bozan, aile temeline dinamit yerleştiren Lgbt projesi acilen ülkede yasaklanmaz ise, Ülke büyük bir kaosa sürüklenebilir❗️

Hiç bir müslüman bu projeyi destekleyemez, inanca, fıtrata aykırıdır. Allah azze ve celle’nin lanet ettiği sapkınlığın engellenmesi asla dışlama, ayrımcılık değildir.

Allah azze ve celle, ırkçılığı haram kılmıştır, burada söz konusu bir ırk üstünlüğü değildir. Bu tamamen insan fıtratına aykırı bir sapkınlıktır. Bu sapkınlıkta hiç bir müslümanca savunulamaz.

Ayrıca bu konferansa finans desteği sağlayan Garanti BBVA ve BAYER adlı firmalar bu konsferans ile safını belli etmiştir. Bu vakitten sonrada her müslümanın bu iki firmanın kime, neye hizmet ettiğinide bilmesinde de büyük fayda vardır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar