Her şey aslına rûcu eder sözünün adımları Rize’den mi başlıyor ?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin 2.olağan kongresi için Rizeye geliyor.

Yeniden Refaf Partisi Rize il başkanlığı 2.olağan kongresi, 10 eylül cumartesi saat 17:00′ da ismail kahraman kültür merkezinde gerçekleşecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de, yeniden ışıklar Refah yol hükümetini hatırlattı bizlere. 2002 yılında 365 milletvekili ile tek başına iktidar olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinden Refah partisine büyük teveccüh var. Son 1 yılda Rize ilinde yaklaşık 2 bin kişi Ak partiden istifa edip, Yeniden refah partisine katıldı.

1996 yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın liderliğinde kurulan 54.Hükümet, refah yol hükümetinin ülkemize getirdiği bereket hala dillerde dolaşırken, Yeniden Refah partisi bizlere o dönemlerin tekrardan yaklaştığını çok anımsatıyor.

Öyle görünüyor ki; önümüzde seçimlerde yine Erbakan liderliğinde kurulan refah yol hükümeti seçimin kaderini belirleyecek.

Siyasi sancak 20 yıldır rizede. Ancak 2023 seçimleri sancağın tekrardan sinop’a devredileceği hissi çok kuvvetli.

Twitter de yapılan anketleri analiz ettiğimizde, Yeniden Refah Partisi 2.parti olarak önümüze çıkıyor. Şayet bu gidişat, refah partisinin iktidar olacağının sinyallerini veriyor. Yeniden ülkenin üretime kavuşacağı, bolluğun ve bereketin yeniden yaşanacağı günleri bizlere hatırlatıyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar