Gündem
İRTİCANIN BAŞTACI 28 ŞUBAT
09
İrtica kelimesinin sahih anlamı nedir diye soran olursa, Onlara irtica demek 28 şubat 1997 yılında yaşananlardır cevabını verebilirsiniz.
Muvaffakiyet
Elektronik Piyasa
Samsung Galaxy M51 Uçtu
09
Android tabanlı Samsung Galaxy M51 popülerliğini korumaya devam ediyor. Pil ömrü en uzun akıllı telefon olan Samsung Galaxy M51, Dolara karşı ters köşe yaptı.
Muvaffakiyet
Tarih
4 Helal Kazanç- 5 Haram kazançtan Daha Üstündür
017
”Bilim, 5’in 4’den daha üstün olduğunu gösterir. Ama o 5 kazanç haramsa, 4 kazanç da helalse, işte din ve ahlak da gelir, o 4 helal kazancın
Muvaffakiyet
Tarih
Unutulan Hocalı Katliamı
05
26 Şubat 1992’de 63’ü çocuk, 613 Azerbaycanlı kardeşimiz Hocalıda katledildi. Bu katliamı asla unutmayacağız. Yitirdiğimiz şehitlerimize bir kez daha Cenâb-ı
Muvaffakiyet
Faydalı Bilgiler
Evlenen Müslüman kişi imanının yarısını kurtarmış olur!
07
Şimdi öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, insanlar evlilikten korkar olmuş. Öyle bir manipülasyon var ki, herkese göre “evlilik ne kadar geç olursa o kadar
Muvaffakiyet
Bilim & teknoloji
Artık, Düşman Ailenin İçinde !
08
AİLE KAVRAMI ARTIK ORTADAN KALDIRILIYOR ! Artık zehiri dışarıda, sokaklarda veya herhangi bir avrupa ülkesinde aramayın. Zehir artık evimizin içinde.
Muvaffakiyet
Eğitim ve Öğretim
KÖLE VE KADIN İNSAN OLDU !
07
Uzun zamandır gündemle ilgili konuşulacak doğruları konuşmayan ilim adamlarına bu konuşmada bir örnek olsun. Manevi kalitesi yüksek değerli insan Dr.
Muvaffakiyet
Eğitim ve Öğretim
AÖL Sınavları Ne zaman Başlıyor?
05
Açık öğretim lisesi öğrencilerinin sabırsızlıkla beklediği karar açıklandı. 1.Dönem açık öğretim lisesi sınav tarihlerine ilişkin açıklama bakanlık gereğince şöyle yapıldı.
Muvaffakiyet
Bilim & teknoloji
wastransfer Transferini Oldu Bil
118
Türkiye’nin yeni parlayan projesi wastransfer Türkiye’nin ilk ve tek dosya aktarım sitesi.Tamamen ücretsiz ve pratik kullanılan bir web uygulaması.
Muvaffakiyet
Gündem
Şehadetinin 56.Yıl dönümü
08
Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter sözü, Bir çok şuurlu müslümanın kulaklarında hala çınlamaktadır. ABD de ilk islami hareketi başlatan
Muvaffakiyet
Siyer
Onlar Nasıldı Diye merak Edenler
08
2 delikanlı bir adamın koluna girip Hazreti Ömer’e getirirler“Ya Ömer! Bu adam bizim babamızı öldürdü kısas isteriz” derler.
Muvaffakiyet
Bilim & teknoloji
Günümüzün En Büyük Silahı
07
Asrın en büyük silahlarından birisi olan medya, 21.Yüzyılın en etkili yöntemlerinden birisidir. Bu videoda anlatılanların hepsi şuan yaşadığımız 21.
Muvaffakiyet